Философия качества

Корм для котів-гурманів Sensitive

Покращена рецептура для котів з особливими потребами

Happy Cat Sensitive

Для чутливих кішок при непереносимості їжі. Вишуканий асортимент смаків з 4 зерновими сортами та 2 однобічними білковими продуктами.

Плюси:
  • ВСЕ В Одному: всі важливі харчові компоненти включені до кожного сорту;
  • Iдеально підходить для шкіри та травлення чутливих кішок;
  • Особливо легко переварюєеься;
  • 100% без глютенових інгредієнтів
Свійська Птиця

Для особливих гурманів Happy Cat Sensitive Свійська птиця містить єдине джерело тваринного білка: високоякісну свійську птицю. Оптимальний для котів з чутливим травленням

Свійська Птиця

Монобілковий корм без глютену, для особливо чутливого травлення. М'ясо свійської птиці з картоплею і рисом

До продукту
Качка

 Happy Cat Sensitive - для особливих гурманів. Корм вміщує тільки одне джерело білка - качку. Для котів з чутливою системою травлення.

Качка

Sensitive з качкою, рисом, картоплею та журавлиною. Для дорослих котів з чутливою системою травлення.

До продукту

Happy Cat Sensitive

Happy Cat Sensitive ласий корм з ексклюзивної сировини. Унікальна рецептура приносить задоволення від жування і користується популярністю у котів з чутливим травленням і котів гурманів.

Happy Cat Happy Cat Sensitive Качка і Sensitive Домашня птиця, монобілкові корми, що не містять глютен, ідеальні для тварин, схильних до алергії. Помірний вміст енергії і жиру також допомагає вашому вихованцю і підтримувати свою ідеальну вагу.

Революційна концепція ALL IN ONE збагачує корма Happy Cat, а саме: профілактує утворення шерстних жмутків та виведення шерсті з кишечника, має оптимальну форму крокети і доглядає за порожниною рота, гарантує смакову привабливість . Даний комплекс також містить велику кількість таурину, що є профілактикою кардіо-захворювань і оптимальний рівень pH, для профілактики утворення сечокам'яної хвороби.

HAPPY CAT Natural Concept має в складі Омега3 і Омега 6, для шкіри і шерсті; яблучний пектин, який сприяє покращенню травлення; натуральний силіций, отриманий зі скам'яні?лих водоростей, для стимулювання росту і розвитку опорно-рухового апарату; корінь цикорію, що містить натуральну рослинну речовину інулін, а суміш відбірних сушених трав сприяє нормальному травленню і є додатковим джерелом вітамінів та мікроелементів.

Продукція Happy Cat виготовляеться з особливою ретельністю у місті Верінген, що в Баварії, на сімейному підприємстві Interquell. Виробник не використовує при виготовленні штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.