Happy Dog Світ цуценят

Happy Cat у світі кошенят

Вітаємо Вас! Чудове рішення: найближчі 15-20 років вашого життя будуть пов'язані з особливим супутником - Вашим котом або кішкою.

 • Кошеня приходить у ваш дім

  Шановні любителі котів!

  Перша домашня тваринка з'явилася у мене, коли мені було шість років. Мімі, руда смугаста кішка, була моїм найкращим другом.

  І моя любов до котів збереглася на усе життя. Ми робимо максимум зусиль, щоб наші корми Happy Cat були основою для здорового харчування котів будь-якого віку, будь-якого розміру, з будь-якими потребами.

  З повагою , Георг Мюллер

  Георг Мюллер

  Happy Cat, Georg Müller
  Georg Müller

  Засновник та генеральний директор компанії Happy Cat

 • Ласкаво просимо у Happy Cat світ кошенят
  Ваше котеня - поради та рекомендації для здорового росту

  Як зберегти вашего котеня здоровим

  Взяти кошеня у свій дім - це важливе рішення. Ваш новий друг буде підтримувати вас протягом кількох років. І коли ви берете котеня додому, то маєте ураховувати деякі особливості догляду та годування маленького пухнастика. Корм для кошенят відрізняється від корму для дорослих котів.

  Кошеня мають особливі потреби

  Коли ви спостерігаєте за своїм котеня, то одразу помічаєте, який він допитливий, жвавий та активний. Такому пустунчику потрібен правильний корм, який забезпечить його достатньою кількістю енергії. Корм Happy Cat Junior оптимально орієнтований на потреби кошенят. Сухий корм Happy Cat вміщує усі необхідні вітаміни та поживні речовини для правильного росту та розвитку вашого пухнастика.

  Сухий корм - це гарний корм для кошенят, тому що він не тільки зміцнює зуби, а й додає різноманітності. Але стежте, щоб у вашого маленького улюбленця завжди було достатньо свіжої питної води. Краще було б поставити кілька мисок із водою у різних місцях вашої квартири чи будинку.

  Отримайте консультацію від команди Happy Cat

  Наші експерти зібрали деяку інформацію та поради щодо правильного харчування Вашого кошеня. І вони із задоволенням запропонують Вам індивідуальні рекомендації з цього питання.

 • Правильне харчування для кошенят

  У порівнянні з дорослими котами, кошеня мають більш швидкий обмін речовин. Крім того, у перші місяці життя маленький організму потрібно багато працювати: кістки, органи, м'язи мають рости, імунна система повністю сформуватися. А ще ваш малюк дуже енергійний і не може не на мить зупинитися - весь час стрибає та грається.

  Тому кошеня потребує такої їжі, яка б забезпечила його великою кількістю енергії та білка, навіть більшою, ніж цього потребує дорослй кіт.

  Але будьте обережні: білка у кормі має бути не надто багато!

  Неправильною є думка "чим більше, тим краще"! Важлива не тільки кількість, а й якість білкових компонентів, які використовуються у кормі. Саме тому корми Happy Cat не вміщують білків рослинного походження (наприклад, сої), а вміщують лише високоякісні білки тваринного походження.

 • Коли слід давати кошеняті корм для дорослих?

  Коти фізично стають дорослими у 9–12 місяців. До цього їм потрібно давати корм для кошенят.

  Але якщо ваш кошеня має надмірну вагу, то слід раніше розпочати давати йому корм для дорослих.

 • Загальні відомості та поради щодо виховання вашого кошеня

  Навряд чи хтось може встояти перед ними. Коли вони незграбно рухаються навколо, цього вже достатньо, щоб розтопити ваше серце. Які ж вони чудові - ці маленькі пухнасті кульки із хутра! Але вони мають й свої особливі потреби.

  Малеча

  Людина, яка планує взяти кошеня, має розуміти, що кошеня - це ніби маленька дитина. Дуже цікаво спостерігати, як він росте. Забирати кошеня від мами-кішки слід якомога пізніше. 8 тижнів - це мінімальний вік кошеня, коли його можна забрати від мами. В ідеалі тваринці має бути 12 місяців.

  Чотирилапий компаньйон

  Зверніть увагу, що саме ваш малюк буде використовувати для гри. Кошеня наповнено енергією. Його усе цікавить, його важко стримати, малюк - у постійному русі. Тому краще, щоб у ваш дім увійшли одразу двоє кошенят. Разом їм буде легше після розлучення з мамою-кішкою. Разом вони будуть жити природним життям. А якщо у вас вже є одна тваринка, то кошеня обов'язково порозуміється з нею.

  Про безпеку

  Ваша квартира або будинок мають бути абсолютно безпечними для кошеняти. Не забувайте, що маленький дослідник може просунутись у будь-яку шпаринку або залізти на будь-яку висоту. Якщо дверцяти шафи відкриті, він обов'язково опиниться саме у цій шафі.

  Тому перед тим, як закрити дверцята, подивіться, чи не сховався у шафі ваш малюк. Барабан пральної машини також може бути небезпечним. Усі хімічні засоби для прання та миття мають бути недоступними для кошеняти. І не розкидайте по підлозі маленькі деталі, адже котеня може їх проковтнути. Поліетиленові пакети та вовняні нитки також небезпечні - небезпека ядухи. І, звичайно, на вікнах має бути захисна решітка.

  Вчасна практика виховання

  Коли усі небезпечні моменти усунуті, ви можете розслабитися та насолоджуватися один одним. Грайтеся з малюком, обнімайте його, щоб закріпити зв'язок між власником та його вихованцем. Кошеня й сам може знайти для себе гру, але все ж таки найкращі ігри завжди відбуваються за участю людей. Настає час введення правил. Звичайно, інколи власники заплющують на це очі. Але не слід заохочувати лапку, що атакує, якщо Ви не хочете у майбутньому стати мішенню для атаки дорослої тварини. Зараз це здається милою поведінкою, але зчасом може бути проблема, коли ваш улюбленець вагою у шість кг стрибне просто на Вас! Щоб такого не сталося, краще зараз покласти край такій поведінці. Найбільш сприятливий для навчання та виховання котів час - це період від народження до 6 місяців. Проте, навчатися ніколи не пізно, перевиховувати можна й дорослу тварину. Тут все залежить і від характера вашого кота, і від Ваших педагогічних здібностей.