Философия качества

Філософія якості

Що робить Happy Cat унікальним? Ми будемо раді розповісти Вам про це.

 • Різноманітні джерела білка

  Для наших рецептур ми використовуємо різноманітні джерела тваринного білка.

  Результатом є збалансований раціон, збагачений високоякісними білками. Щоденне використання кормів Happy Cat Supreme виключає основні помилки у харчуванні, які викликано дефіцитом поживних речовин у раціоні.

  Котам з чутливою системою травлення Happy Cat пропонує корм лінії Sensitive, який гарантує ефективний захист системи травлення, завдяки використанню у кормі тільки тих білків, які легко засвоюються.

  Happy Cat contains high-quality proteins from a variety of animal protein sources
  Різноманітні джерела тваринного білка

  Високоякісні білки

 • The Happy Cat Natural Life Concept®

  Основою здорового харчування кішки є не тільки свіже м'ясо. Щоб підтримувати оптимальний обмін речовин, необхідні натуральні інгредієнти, корисні для здоров'я і сприяють зміцненню імунної системи. Happy Cat Natural Life Concept об'єднує ці інгредієнти. Так ваша кішка отримує все, що важливо для організму - від сильної імунної системи до здорової шерсті.

  Корми Happy Cat Supreme і Sensitive містять унікальний комплекс Natural Life Concept

  Natural Life Concept - це вдосконалена форма Happy Cat Life Plus Concept. Щоб зберегти інгредієнти, без глютену, ми тепер більше не використовуємо ферментовані злаки. Замість цього наша суміш трав містить розторопшу для підтримки функцій печінки.

  • Kraeuter
   Суміш трав

   Активно впливає на обмін речовин за рахунок вмісту ефірних олій, стимулює виділення шлункового соку, нормалізує роботу кишечнику та покращує кровообіг.

  • Apfel
   Яблуко

   Джерело натуральної баластної речовини пектину. Для покращення травлення, стабілізації обміну речовин, зниження рівню холестерину та покращення кровообігу.

  • Spurenelemente
   Мікроелементи

   Біологічно високоефективні концентрати мікроелементів, які, навіть в невеликих дозах, здатні значно покращити роботу системи травлення, зміцненню імунної системи та покращенню кровообігу.

  • Leinsamen
   Корінь цикорію

   Корінь цикорію - містить інулін - природне баластні речовини рослинного походження, важливе для здорового травлення, сприяє зміцненню імунної системи, покращує обмін речовин

  • Muschel
   Юкка - Шидигера

   Юкка - Шидигера - містить цінні вторинні рослинні речовини, покращує травлення і роботу печінки, сприяє нормальній роботі кишечника, допомагає виведенню токсинів з організму.

  • Muschel
   Лляне насіння

   Лляне насіння - містить не замінні для організму Омега - 3 і Омега - 6 жирні кислоти, які нормалізують обмінні процеси в організмі покращує стан шкіри і вовни.

 • Гарантія якості
  Quality by family-owned company
  Вироблено у Німеччині.

  Ми виробляємо корм на сімейному підприємстві у Німеччині.

  Happy Cat dog food uses only best ingredients from local farmers
  Найкращі інгредієнти.

  Ми виробляємо високоякісну сировину та інгредієнти від місцевих фермерських господарств.

  Happy Cat dog food is very easy to digest
  Все, що необхідне.

  Гарантуємо гарну засвоюваність (90%).

  Happy Cat dog food contains natural and species-appropriate ingredients
  Природна різноманітність.

  В нашій рецептурі ми прагнемо природної різноманітності компонентів сировини.

  Happy Cat dog food contains proteins from freshly-slaughtered animals
  Високоякісні джерела білка.

  Ми використовуємо тільки свіже м'ясо.

  Без сої.

  Ми не використовуємо сою.

  Натуральні природні компоненти

  Ми не використовуємо барвників, ароматизаторів, консервантів і генетично-модифікованих продуктів.

  Не тестуємо на тваринах.

  Ми не проводимо дослідів на тваринах.

  Суворий контроль якості.

  Суворий незалежний контроль гарантує найвищий рівень якості.

 • Ви можете бути впевнені у Happy Cat

  Шановні любителі кішок

  Наша сім'я вже в третьому поколінні випускає в баварському місті Верінг високоякісні корми для тварин. Ми дуже любимо кішок і потім, прагнучи запропонувати їм оптимальне харчування, розробили унікальні рецептури, що гарантують вашій кішці здоров'я і життєві сили.

  Особливість нашого корму - різноманіття ретельно відібраних, натуральних інгредієнтів. Ми вважаємо за краще сировину, вирощене в довколишніх фермерських господарствах, і особисто гарантуємо походження натуральних складових наших кормів. Ми використовуємо тільки високоякісний білок в комбінації з цінними властивостями трав і плодів.

  Завдяки цьому Happy Cat - саме той корм, який необхідний вашій кішці. Для будь-якого розміру, для будь-яких потреб і для будь-якого віку - від кошеня до старіючої кішки.

  З Happy Cat Ви можете бути впевнені у високій якості корму " Зроблено в Німеччині "

  За якість я відповідаю своїм ім'ям

  З найкращими побажаннями
  Георг Мюллер, Управлячий та Генеральний директор

 • Чому сухий корм?

  Здоров'я, радість і благополуччя вашої кішки залежить в значній мірі від тієї їжі, яку вона їсть кожен день. Ми рекомендуємо високоякісний, повнораціонний сухий корм для збалансованого, здорового харчування вашої кішки.

  Сухий корм є більш здоровим, більш ефективним і більш доступним!

  Різноманітність рецептур

  Якщо ваша кішка, літня чи молода, худа або з надмірною вагою, активної або спокійною, міцної або чутливої, існує широкий спектр різних рецептур сухих кормів. Так, що їжа може бути оптимально адаптована до індивідуальних потреб вашого вихованця.

  Ви можете самостійно підібрати корм для вашого вихованця або зв'язатися з командою наших ветеринарних лікарів для індивідуальних консультацій.

  Догляд за зубами

  Сухий корм підходить для догляду за зубами і поліпшення прикусу. Хоча воно не може повністю запобігти утворенню зубного каменю якщо кішка має схильність до цього, він може, профілактувати і відстрочити його появу. Крім того, розгризання крокетов допомагає зберегти зуби міцними і запобігти розхитування зубів.

  Декларовані джерела білка

  На високоякісних сухих кормах джерела білка декларуються чітко. По-іншому йдуть справи з вологими кормами: Навіть на високоякісної продукції в складі вказується "м'ясо і тварини субпродукти".