Поради дієтолога

Ми відповімо на усі ваші запитання

Питання, які часто задають

Як зробити кота щасливим та здоровим?

Відповідальні власники котів задають нам питання. Ми відповіли на них та зібрали усі відповіді. Дізнайтесь, що робить Вашого кота здоровим та щасливим - від харчування до догляду. Скористайтесь нашими порадами! Пропонуємо отримати індивідуальну консультацію та зв'язатися з нашими ветеринарними лікарями. Ми любимо котів!

Алергія

Чи може у мого кота бути алергія на злаки?

Постійні проблеми зі шкірою та травленням можуть бути пов'язані з алергією на рослинний білок. Якщо є такі підозри, спробуйте давати коту корм без злаків нашої лінії La Cuisine.

Увага: в цьому випадку стежте за тим, щоб ваш кіт не вживав іншу їжу або ласощі, які вміщують зерна!

Загальні питання з харчування

Що можна запропонувати вередливим котам?

Деякі коти дуже люблять різноманітну їжу, інколи навіть з перекусами. Запропонуйте суміш з двох або трьох сортів Happy Cat Fit & Well. До речі, Happy Cat Best Age 10+ також підходить для змішування.

Яка кількість їжі потрібна коту?

Вказані добові норми орієнтовані на середній добовий раціон і є лише рекомендованими. Це пов'язано з тим, що потреби котів залежать від фізичної активності та індивідуального обміну речовин. Якщо кіт має проблеми з вагою, кількість корму для нього слід скоротити, навіть якщо ви використовуєте раціони зі зниженою кількістю жиру. Надто худим та активним котам слід давати більше корму. Завдяки вмісту в кормах Happy Cat Fit&Well якісних інгредієнтів, які легко засвоюються, саме цих кормів можна давати у порівняно меншій кількості.

Надлишкова вага

Мій кіт схильний до надлишкової ваги!

Якщо у Вашого кота є проблеми з вагою, важливо використовувати корм зі зниженим вмісто жиру, який би оптимально підтримував обмін речовин. Щоб вчасно уникнути набору зайвої ваги, слід регулярно контролювати вагу, пропонувати тварині менші порції та змішувати корм з Happy Cat Light. Для зниження ваги годувати тільки цим кормом або зміщувати його з легким кормом Adult Альпійська яловичина.

У випадку, коли ваш кіт страждає від надмірної ваги, слід обов'язково знижувати вагу під контролем ветеринарного лікаря.

Профілактика сечокам'яної хвороби

Яка потрібна профілактика, якщо кіт страждає на сечокам'яну хворобу?

Коти - нащадки тварин, які жили у пустелі, тому вони, як і їхні прадавні сородичі, можуть концентрувати сечу. Але в той же час, у котів є схильність до утворення каменів в сечі. Цю схильність враховано при розробці рецептури кормів Happy Cat Fit&Well. Усі види кормів HAPPY CAT лінії Supreme (окрім ниркової дієти) є профілактичними. При цьому у котів завжди має бути достатня кількість свіжої води: по можливості, організуйте кілька місць в квартирі або будинку, де буде миска з водою для Вашого улюбленця. І не треба ставити воду поруч з кормом. Є тварини, які мають міцну схильність до утворення каменів, незважаючи на усі профілактичні міри, які ви робите. Тому слід завжди уважно спостерігати за поведінкою Вашого кота!

Шкіра та шерсть

Який корм краще давати Вашому коту, якщо є проблеми зі шкірою та шерстю?

Найкращі інгредієнти та високий вміст поживних речовин в усіх продуктах лінії Happy Cat Fit&Well забезпечують оптимальне постачання організму, а також є основою для блискучої, м'якої шерсті та здорової шкіри. Якщо ви не бачите цього і спостерігаєте у вашого кота свербіж, слід звернутись до ветеринарного лікаря для виявлення причин.

Які проблеми можуть бути у котів, які мають довгу шерсть?

Коти порід, які мають довгу шерсть, нерідко ковтають її. Коли шерсть січеться, вона легше збивається у ковтуни. Корм високої якості, такий, як Happy Cat Fit&Well , - необхідний для росту шовковистої шерсті. Спеціальні речовини, які запобігають утворенню жмутів, обов'язково мають бути у рецептурі корму. Проте, навіть найкращий корм не може замінити регулярний та ретельний догляд за шерстю. Власникові кота слід відповідльно стежити за цим.

Кошеня

Коли переводити котеня на корм для дорослих?

Хоч розвиток у великих порід закінчується приблизно у 4 роки, фізично котеня формується у 9-12 місяців. І максимум до цього віку кошенята потребують корм для кошенят. Тільки за необхідністю (наприклад, якщо котеня має надлишкову вагу) його можно перевести на корм для дорослих раніше.

Коти похилого віку

Коли у котів настає похилий вік?

З віком слід попіклуватись про більш щадне харчування. Для котів, яким вже більше 10 років, існує спеціальний продукт: Happy Cat Best Age 10+. Котам похилого віку, а також спокійним котам, за необхідністю, можна змішувати Happy Cat Light з кормом для похилих котів, для того, щоб уникнути набирання зайвої ваги. Регулярні обстеження у ветеринарного лікаря також допоможуть вчасно розпізнати захворювання, які пов'язані з віком.

Зуби

Як підтримувати здоровий стан зубів Вашого улюбленця?

Відомо, що сухий корм дуже важливий для зміцнення зубів та догляду за ними. Він не може повністю запобігти утворенню зубного нальоту, якщо кіт має схильність до цього, але може відстрочити його появу. Ще один важливий аспект полягає у тому, що великі крокети допомагають збереги форму зубів та запобігають їхньому розхитуванню. До речі, усі гранули Happy Cat Fit & Well можна змішувати з вологим кормом. Happy Cat Adult Large Breed XL гранули або Happy Cat Adult Альпійська яловичина великі гранули - теж стимулюють догляд за зубами котів, які віддають перевагу вологим кормам.

Травлення

Що робити, якщо у кота є порушення у системі травлення?

Тварин з чутливою системою травлення слід годувати тільки високоякісними кормами, такими, як Happy Cat Fit & Well. Якщо ви визначили правильне харчування для Вашого кота, то уникайте змін або вносіть зміни поступово, протягом 7 днів. Якщо Ваш кіт має проблеми травлення, зверніться до ветеринарного лікаря для огляду та консультації.